Usługi

Znalezienie pracy przy sprzątaniu prywatnego domu

Kiedy urodziłam kolejne dziecko, to zrezygnowałam z etatu. Mój mąż dobrze zarabiał i był w stanie utrzymać całą rodzinę i nie musiałam się przejmować. Kiedy jednak dzieciaki już dorosły, to postanowiłam znaleźć sobie jakieś dodatkowe zajęcie na kilka dni w tygodniu. 

Dom sprzątany trzy razy w tygodniu

sprzątanie wrocławPo długiej przerwie nie chciałam już wracać do biura, bo wypadłam z rytmu a w grę wchodziła praca przez cały tydzień. Szukałam czegoś bardziej dorywczo i najlepiej pasowałoby mi sprzątanie Wrocław był dużym miastem i takie usługi zapewne były poszukiwane. Zgłosiłam się do profesjonalnej firmy sprzątającej, która akurat prowadziła nabór nowych pracowników. Wszystko świetnie się składało, bo praca przy sprzątaniu przewidziana była na trzy razy w tygodniu. Moja osoba spodobała się koordynatorowi i zgodził się mnie zatrudnić. Miałam sprzątać dom jakiegoś bogatego polityka. Do pracy miałam przychodzić trzy razy w tygodniu na osiem godzin. Pierwszego dnia już wiedziałam, że ten czas jest wystarczający, abym była w stanie dokładnie posprzątać cały dom. Radziłam sobie znakomicie i pracodawca był ze mnie zadowolony. Pieniądze, które zarabiałam może i nie były takie duże, ale na moje potrzeby to zdecydowanie wystarczało. Mąż był zadowolony, że znalazłam sobie zajęcie. Po kilku miesiącach podpisałam umowę o pracę i nieco zwiększono mi godziny pracy. Dzięki temu zarabiałam jeszcze lepiej. Pieniądze odkładałam na konto oszczędnościowe, żeby zabezpieczyć sobie przyszłość.

W domu nie zaniedbywałam żadnych obowiązków i zawsze miałam czysto. Mój mąż był pod ogromnym wrażeniem i nie raz mnie chwalił. Pewnego razu, jak wróciłam z pracy, to przygotował dla mnie obiad a dzieciaki wysłał do kina. Chciał spędzić ze mną trochę czasu. To było miłe.