Usługi

Udany wyjazd zagraniczny w gronie znajomych

Na studia wybrałam się do Bydgoszczy, ponieważ była tam najlepsza uczelnia. Oczywiście dostałam miejsce bez problemu, ponieważ miałam świetne oceny na świadectwie a egzamin wstępny nie stanowił dla mnie żadnego problemu. Zamieszkałam w Bydgoszczy wraz ze znajomymi.

Udział w zagranicznym wyjeździe grupowym

zagraniczne wyjazdy grupoweW uczelni na tablicy ogłoszeń często pojawiały się interesujące komunikaty i dlatego czytałam je regularnie. Tuż przed wakacjami pojawiła się informacja, która szczególnie mnie zainteresowała. Uczelnia co roku organizowała zagraniczne wyjazdy grupowe dla studentów i każdy mógł się zapisać. Część kosztów była finansowana przez uczelnię i dzięki temu wielu studentów mogło z takiej atrakcji skorzystać. Moi znajomi studiowali na tej samej uczelni i dlatego postanowiłam namówić ich na taki wyjazd. Wyjazd grupowy przewidywał udział dwudziestu pięciu osób i zależało mi na tym, żeby jak najszybciej się zapisać. Znajomi zainteresowali się zagranicznym wyjazdem i chętnie zgodzili się wziąć w nim udział. Zapisałam od razu wszystkich i dostałam potwierdzenie, że zmieściliśmy się na liście chętnych osób. Zostało jeszcze pięć wolnych miejsc na zagraniczny wyjazd. W sekretariacie otrzymałam instrukcję jak się przygotować do wyjazdu i informator, w którym zawarte były wszystkie informacje dotyczące tego wyjazdu. Spakowałam się zgodnie ze wskazówkami i w sobotę z samego rana pojechał na uczelnię. Autokar zabrał wszystkich spod uczelni, gdzie była zbiórka.

Wzięcie udziału w tym wyjeździe zagranicznym było zdecydowanie świetnym pomysłem. Doskonale się bawiłam i poznałam ciekawe miejsca. Zrobiłam też mnóstwo zdjęć. Wszyscy uczestnicy byli podekscytowani. Poznałam wiele osób z innych kierunków i nawiązałam też bardzo interesujące znajomości.