Wnętrza

Tapicerowany narożniik z funkcja spania

Narożnik może pełnić w domu podwójną funkcję. W mniejszym mieszkaniu dobrze sprawdzi się jako kanapa i łóżko. Jeśli tapicerowany narożnik posiada funkcję spania, przydatna ona będzie w podejmowaniu gości. Duży, stylowy, tapicerowany mebel ma wiele zastosowań. Na co dzień służy jako elegancka sofa i dodatkowe miejsce do spania. 

Rozkładane, tapicerowane kanapy narożne

narożniki tapicerowane z funkcją spaniaNowoczesne i klasyczne modele salonowych narożników, mogą posiadać stylowe, tapicerskie obicia. Do ozdobnego pikowania nadają się zarówno materiały (plusz, welur, bawełna, żakard) jak i skóra. Narożniki tapicerowane z funkcją spania, należą do chętnie kupowanych mebli. Przede wszystkim oszczędzają na miejsca, gdy nie mamy dodatkowej sypialni. W dzień służą jako stylowa sofa, którą rozkładamy do znacznych rozmiarów, dzięki czemu powstaje dwuosobowe łóżko. Narożnik może pełnić funkcje dodatkowego noclegu dla gości. Modna tapicerka to obecnie welur pikowany, aksamit z wzorzystym nadrukiem, żakard z nadrukiem. Wielkość narożnika zależy od naszych potrzeb i wielkości salonu. Zwykle produkuje się rozkładane narożniki z siedziskiem 2-3 osobowym. Posiadają duży pojemnik na pościel, który mieści się bezpośrednio pod siedziskiem – wówczas jest wysuwany albo przy krótszym boku, wtedy jest podnoszony. Możemy kupić gotowy model z wystawy w salonie albo zamówić wybraną tkaninę obiciową. W zestawie dołączone są dodatkowe poduszki.

Duży, rozkładany narożnik, występuje w różnych modelach. Narożniki skórzane są uważne za trwałe i praktyczne w codziennym użytkowaniu. Nie brudzą się i nie wymagają częstego odświeżania. Wśród materiałów tapicerskich, królują obecnie welury i aksamit w wersji jednobarwnej albo w modnym, wzorzystym deseniu. Kolor możemy dobrać z palety, jaką dysponuje producent.