Biznes

Szkolenia w profesjonalnej firmie rachunkowej

firma rachunkowa

Od jakiegoś czasu pracuję w jednym z warszawskich firm. Mianowicie jest to firma rachunkowa, w której zatrudniłam się około pół roku temu. Generalnie rzecz biorąc praca tam jest monotonna, ponieważ nie dzieje się nic ciekawego.

Warszawska firma rachunkowa i różne rozliczenia

firma rachunkowaBiuro, w którym pracuje, jest to biuro rachunkowe w warszawie, jest to jedno z najbardziej renomowanych miejsc pracy w stolicy, więc pomimo tego, że generalnie średnio byłam do pewnego czasu zadowolona z pracy, to jednak można powiedzieć, że zaciskałam zęby i stwierdziłam, że wytrzymam tu jeszcze jakiś czas, żeby mieć w swoim CV wpis dotyczący doświadczenia nabytego w tym biurze, w którym księgowość jest na prawdę na bardzo wysokim poziomie. Biuro, właśnie w którym pracuję świadczy usługi takie, jak tania rachunkowość i tym podobne rzeczy i właśnie tym się zajmuję. Chodzi o to, że właśnie pomagam klientom, którzy nie są zamożni w ich rachunkowości. Wiadomo, że tacy ludzie również potrzebują pomocy, więc właśnie moja profesjonalna firma rachunkowa warszawa zajmuje się między innymi takimi rodzajami rozliczeń i tym podobne. Generalnie narzekałam na pracę, ponieważ była ona monotonna, nie dawano mi różnych nowych zadań, nie mogłam się uczyć nowych rzeczy, a jako młoda osoba, bardzo tego potrzebowała. Jednakże któregoś dnia szef zapytał mnie, czy chcę iść wraz z innymi pracownikami naszej firmy na darmowe szkolenie. Szkolenie dotyczyło tego, jak dokładnie robić prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Było to bodajże najlepsze szkolenie, na jakim w życiu byłam. Byłam tak zadowolona, że poprosiłam szefa o to, żeby częściej wysyłał mnie na takie szkolenia. Szef na to przystał i od jakiegoś czasu co tydzień chodzę na szkolenia, które prowadzone są po prostu rewelacyjnie i jestem z nich na prawdę bardzo zadowolona. Przede wszystkim dzięki temu mam możliwość uczenia się coraz to nowych rzeczy, co jak wspominałam również jest bardzo ważne.

Ponadto szef docenił to, że tak chcę się uczyć i dał mi awans, oraz podwyżkę, dzięki czemu teraz mam dużo lepsze zadania, które mnie motywują. Cieszę się, że jestem zadowolona nareszcie z pracy!