Ślub i wesele

Świetne pamiątki dzięki fotobudce

Organizując swoją uroczystość ślubną musiałam myśleć o wszystkim. Podczas zamawiania kolejnych atrakcji i ustalania menu uznałam, że czegoś brakuje. Tak na prawdę nie miałam czym rozbawić gości, a na mojej sali weselnej czegoś bardzo brakowało.

Znalazłam korzystną fotobudkę na wesele

tania fotobudka w BielskuUznałam, że w takim przypadku warto odwiedzić forum internetowe i zobaczyć co polecają inni. Bardzo się zdziwiłam, ponieważ zauważyłam wielką popularność jaką osiągnęła fotobudka. Było to miejsce gdzie każdy z gości mógł wejść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Uznałam, że to nowość i na prawdę może dodać trochę świeżości na moim weselu. Ostatecznie zdecydowałam się na wynajem. Okazało się, że fotobudka wcale nie jest droga z czego byłam bardzo zadowolona. Ślub to duży wydatek i warto mieć rzeczy na których warto zaoszczędzić. Podczas uroczystości zauważyłam, że moja tania fotobudka w Bielsku spisywała się na medal. W dodatku goście uznali ją jako na prawdę świetną atrakcję i chętnie robili sobie pamiątkowe zdjęcia z mojego wesela. Byłam z niej nie zwykle zadowolona, ponieważ znacząco urozmaiciła moją uroczystość i wykonywała świetnej jakości zdjęcia. Na dodatek działała bez żadnych problemów o była prosta w obsłudze. Dzięki temu żaden z gości nie miał problemu z jej uruchomieniem. Dla mnie to był wielki plus, ponieważ nie chciałam w tak ważnym dniu dodatkowo tłumaczyć jak obsługiwać fotobudkę.

Jednak teraz to ja polecam wszystkim to rozwiązanie i uważam, że jest to na prawdę dobra dodatkowa atrakcja, która urozmaici wszystkim wspólną zabawę. Na dodatek jej koszty nie są aż tak wysokie jak się można spodziewać i przy i tak dużym wydatku jakim jest organizacja wesela to na prawdę nie są jakieś kolosalne koszty. Jednak pamiątka, która zostaje jest bardzo miłym dodatkiem do albumu.