Reklama

Soczewka kontaktowa, a odpowiednia reklama

soczewka kontaktowa

Od lat pracuję w agencji reklamowej. To było moje zajęcie marzeń. Po ukończeniu nauki na uniwersytecie od razu dostałem pracę w zawodzie. Moim codziennym zadaniem było wymyślanie nowych sposobów na reklamę dla naszych klientów.

Soczewka kontaktowa jest popularna

soczewka kontaktowaCzasami zdarzały się bardzo dziwne zlecenia. Przychodzili do nas właściciele portali internetowych oraz małych przedsiębiorstw. My musieliśmy zbadać rynek oraz całą ich konkurencję. Następnie szukaliśmy idealnego sposobu na promocję. Najważniejsza w tym wszystkim była odpowiednia skuteczność. Pewnego dnia zadzwonił do nas właściciel wielkiego sklepu optycznego. Powiedział, że dopiero wchodzi na rynek i potrzebuje odpowiedniej reklamy. To zadanie przydzielono mojej osobie. Był to mały budynek położony na obrzeżach miasta. Sprzedawali szkła kontaktowe oraz specjalistyczne okulary, które korygowały wzrok innych ludzi. Wiedziałem, że mogą osiągnąć sukces dzięki odpowiedniej metodzie. Soczewka kontaktowa była w dzisiejszych czasach bardzo popularna i łatwo było ją promować. Osobiście uważam, że jest to teraz modniejsze od tradycyjnych rozwiązań. Na początku zająłem się ich stroną internetową. Była nie dopracowana i trudna w odbiorze. Soczewki kontaktowe wymagały dużo większej uwagi. Stwierdziłem, że warto bardzo szczegółowo opisać każdy sprzedawany produkt. Również zaproponowałem obklejanie samochodów. Na każdym aucie przydałoby się logo firmy. Oni mieli w swojej ofercie dobre krople do oczu.

Stwierdziłem, że można tym przyciągnąć klienta i zorganizować porządną promocję aby każdy odkrył lokalizację tego miejsca. Również zaprojektowałem dwa podświetlane szyldy reklamowe. One bardzo rzucały się w oczy. W ten sposób każdy mógł się dowiedzieć o ich istnieniu.

Więcej można przeczytać na stronie http://e-soczewki.pl/