Transport

Przejazd łódzkim busem do pracy w Niemczech

Byłam bardzo szczęśliwa, gdy wróciłam po kilku latach do Polski. Chciałam rozpocząć budowę domu i zarobić jeszcze trochę pieniędzy na to, aby otworzyć swoją własną firmę. Niestety, nie wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Bus z Łodzi do pracy w Niemczech

busy do niemiec łódźPo kilku miesiącach pobytu w Polsce, postanowiłam jednak powrócić do pracy za granicą. Chciałam jeszcze trochę dorobić, aby ukończyć budowę domu i mieć wystarczająco środków do założenia własnej firmy. W znalezieniu nowej pracy pośredniczył Internet, zatem nie miałam problemów. Jeżeli natomiast chodzi o sposób dojazdu to busy do Niemiec Łódź ma bardzo wysoko w katalogu firm. Wybrałam odpowiedniego przewoźnika i o umówionej porze wsiadałam do busa. Podczas całej podróży miałam zapewnione komfortowe siedzenie, odpowiednio częste i długie postoje na trasie, a także darmową kawę dla wszystkich pasażerów. Kierowca prowadził pojazd w bezpieczny sposób, nie przekraczając dozwolonej prędkości i dzięki temu nawet podczas podróży do pracy, mogłam się zrelaksować i posłuchać muzyki. Dodatkowym atutem przewoźnika była sprawnie działająca klimatyzacja, która przy tak długich podróżach jest niezwykle potrzebna dla większości pasażerów. W busie nie było zbyt wiele osób, dlatego też każdy z nas miał dość dużo swobody i miejsca, dzięki czemu trasa nie była uciążliwa dla nikogo. Podczas postojów na stacjach benzynowych, zauważyłam, że kierowca za każdym razem sprawdzał stan techniczny busa, aby dowieźć nas wszystkich bezpiecznie na miejsce. Cała trasa przebiegła bezproblemowo, kierowca okazał się być przesympatyczną osobą, podobnie jak pozostali współtowarzysze podróży. Na miejscu byliśmy o określonej przez przewoźnika porze, co było kolejną pozytywną rzeczą w kierunku przewoźnika.

Planując swoją podróż za granicę do pracy, chciałam aby podróż nie była zbytnio uciążliwa, także dla mojego portfela, aby przewoźnik dowiózł mnie bezpiecznie na miejsce, a sam pojazd był technicznie sprawny. Byłam bardzo zadowolona z tego, że podczas ostatniej podróży wszystkie te potrzeby zostały spełnione.