Biznes

Problem z nowoczesnymi, grawerowanymi pieczątkami

grawerowanie pieczątki

Niedawno wraz z moim szwagrem założyliśmy takie swoje małe przedsiębiorstwo wielobranżowe. To nasze przedsiębiorstwo założyliśmy w mieście, do którego obaj wraz z żonami przeprowadziliśmy się około trzech lat temu, a tym miastem jest Kraków.

Wpadliśmy na pomysł – grawerowane pieczątki!

grawerowanie pieczątkiNasza firma jeszcze prawdę mówiąc jeszcze nie zaczęła funkcjonować, ponieważ na razie jesteśmy w trakcie dopinania wszelkich formalności, związanych z jej prowadzeniem na tak zwany ” ostatni guzik „. Na początku załatwianie wszelkich formalności szło nam można powiedzieć, że jak po maśle. Wszelkie dokumenty, pozwolenia i tym podobne rzeczy udało nam się załatwić w zaskakująco szybkim tempie, aż sami byliśmy tym bardzo, ale to bardzo zaskoczeni. Również szybko znaleźliśmy idealny lokal, w którym ma się znajdować siedziba naszego przedsiębiorstwa. Bardzo szybko wyrobiliśmy sobie własne wizytówki, ale problemem nieoczekiwanie okazały się … pieczątki naszego przedsiębiorstwa. Chcieliśmy na naszych pieczątkach specjalne nowoczesne grawerowanie Kraków, tak żeby wyróżniały się one spośród wszystkich pieczątek. Myśleliśmy, że nie będzie z tym żadnego problemu, ponieważ firma, do której się zgłosiliśmy zapewniała nas, że taka opcja, na którą się zdecydowaliśmy nie stanowi żadnego, nawet najmniejszego problemu. Jednak okazało się, że problem był. Na początku zrobili wszystko całkowicie inaczej, niż się umawialiśmy, więc musieli poprawiać, później znowu wpisali źle nasze nazwiska, oczywiście daliśmy pieczątki do poprawy. Następnie natomiast pomylili numery telefonów.

Koniec końców na szczęście po kilku tygodniach otrzymaliśmy pieczątki na szczęście takie, jakie zamówiliśmy, chociaż zaczęliśmy szczerze mówiąc już w to wątpić. Ta sprawa nas trochę muszę przyznać, że zdenerwowała, ale najważniejsze, że już mamy to za sobą.