Ślub i wesele

Podpisałam umowę z DJem

Poszukuję dobrego i sprawdzonego DJa, który zdecyduje się zagrać na moim weselu. Ja jestem osoba bardzo wymagającą. Osoba, którą chciałabym zatrudnić musi mieć spore doświadczenie w branży. Chyba nie zdecydowałabym się żeby na weselu grała osoba, która nie ma pojęcia jak powinno się prowadzić taką imprezę.

Szukam DJa na wesele

dobry DJ na wesele z GdyniMój narzeczony często wyjeżdża w delegację więc wszystkie formalności są na mojej głowie. Narzeczony dał mi wolną rękę i mogę sama o wszystkim decydować. Bardzo się cieszę z takiego podejścia. Ja uwielbiam zajmować się takimi sprawami więc bardzo podoba mi się taka swoboda. Zrobię wszystko żeby nasze wesele było jak najbardziej udane. Dobry DJ na wesele z Gdyni to podstawa. Postanowiłam popytać znajomych czy mogli mi by kogoś polecić. Koleżanki, które są już po ślubie poleciły mi tego samego DJa. Okazało się, że one były bardzo zadowolone z jego pracy. Dobry DJ na wesele z Gdyni jak się okazało ma wolny termin w dniu naszego ślubu. Postanowiłam się z nim spotkać i wypytać o wszystkie ważne dla mnie szczegóły. Dj zrobił na mnie dobre wrażenie. Widać po nim, że ma spore doświadczenie i będzie idealną osobą żeby poprowadzić nasze wesele. DJ jest bardzo profesjonalny a także ma sporo pomysłów. Słuchał moich sugestii i stwierdził, że już dawno nie miał tak wymagającej klientki. Postara się spełnić wszystkie moje prośby żeby moje wesele było bardzo udane. W branży pracuje od wielu lat więc ma rożne zlecenia na swoim koncie.

Podpisałam z DJem umowę. Bardzo się cieszę, że sprawy formalne mamy już załatwione. Dobry DJ na wesele jest chętnie wybierany i cieszę się, że już nie będę musiała szukać innej osoby. Jestem zadowolona ze swojego wyboru. Już nie mogę się doczekać ja będę mogła się bawić na swoim weselu przy najlepszej muzyce.