Usługi

Odmiana na cześć aktywisty

Jedną z najpopularniejszych odmian konopi, jakie występują w klimacie umiarkowanym, należą do szczepu sativa. To właśnie on jest wytrzymały i odporny na niekorzystną pogodę i trudne warunki atmosferyczne. Wszystko to odbija się bezpośrednio na sposobie uprawy oraz smaku takich wyrobów.

Konopie o pieprznym smaku

jack herer auto royal queenJednym z podstawowych i uniwersalnych odmian, jakie są znane we współczesnym kolekcjonerstwie i uprawie konopi indyjskiej, została nazwana na cześć wielkiego aktywisty w kwestiach legalizacji uprawy i posiadania tej rośliny. Był nim Jack Herer, który swoją działalność zwieńczył książką o tej tematyce. Na jego właśnie cześć nazwano jedną z popularniejszych odmian konopi, to jest jack herer auto royal queen. To właśnie ona znana jest ze swojego pieprznego smaku, który nie tylko jest bardzo wyczuwalny i silny, ale przede wszystkim ma wiele właściwości leczniczych. Odmiana ta rośnie do niedużych rozmiarów i jest bardzo znana ze swoich najcenniejszych właściwości i składników zawartych w strukturze. Tylko dzięki temu można mieć pewność, że korzystając z tej rośliny, ma się nie tylko wystarczającą ilość składników, ale przede wszystkim uprawia się to w sposób prosty i bez zbędnych wymagań parametrycznych. Nasiona są również bardzo cennym egzemplarzem dla wszystkich kolekcjonerów na całym świecie. Co więcej, ze względu na sławnego aktywistę z tej dziedziny, każdy kolekcjoner powinien mieć takie nasiona we własnym zbiorze.

Każdy kolekcjoner musi mieć we własnym zbiorze nie tylko egzemplarze znane oraz oryginalne, ale również takie, które mają pewne znaczenie symboliczne i ogromne znaczenie dla każdego posiadacza. Dlatego powinno się dobrze zastanowić nad zakupem kolejnego egzemplarza do swojej kolekcji nasion, a przede wszystkim trzeba mieć odmianę tak znaną, jak ta.