Moda

Najmodniejsze sukienki to te z szarfą

Jestem wielką miłośniczką sukienek, jednak w okresie zimy i jesieni bardzo rzadko je noszę. W zimną część roku sukienki są mało praktyczne i można nieźle zmarznąć. Natomiast kiedy tylko przychodzą ciepłe dni, wyciągam z szafy moje najlepsze kreacje. Oczywiście co roku kupuję sobie też kilka nowych sukienek, żeby w miarę trzymać się trendów.

Różne oblicza sukienki dzięki użyciu szarfy

sukienki z szarfąBardzo dużo kobiet uwielbiam okres wiosenno- letni nie tylko ze względu na aurę, ale też na to, że dzięki niej można w końcu inaczej się ubrać. Sukienki są tym, co dominuje wiosną i jesienią w mojej garderobie. Mam sukienki praktycznie na każdą okazję- od takich na co dzień, przez sukienki do pracy i na duże okazje. Co roku staram się kupić jedną sztukę, która akurat wpisuje się w obecne trendy. W ostatni weekend, na przykład, odkryłam, że niezwykle uroczo prezentują się wiosenne sukienki z szarfą, których jest w sklepach mnóstwo. Ich plusem jest to, że można je stylizować na różne sposoby, wszystko dzięki wspomnianej szarfie. Sukienka może więc być szersza i luźna lub przewiązana w pasie szarfą. Szarfę zaś można zawiązać na różne sposoby. Ostatecznie w różnych sytuacjach jedna sukienka może wyglądać jak kilka różnych kreacji. Kupiłam sobie dwie takie sukienki, jedną w kwiatki, a drugą gładką, bardziej elegancką. W tym momencie znika mi trochę odwieczny problem kobiet, które nie chcą zakładać drugi raz tej samej sukienki, bo już raz je w niej widziano.

Sukienki są dla mnie symbolem kobiecości i kojarzą mi się z latem i wiosną. Uwielbiam zmieniać kreację, kiedy nadchodzą wiosenne dni. Co roku kupuje też sobie nowe modele sukienek. W tym roku zachwyciły mnie sukienki z szarfą, którą używa się do zmieniania stylizacji jednej sukienki. Z jednej sukienki można więc stworzyć kilka kreacji.