Wnętrza

Modne podłogi firmy tarkett

Wraz z mężem odziedziczyliśmy dom na przedmieściach. Wyprowadzka z bloku była dla nas ważnym wydarzeniem, bo marzyliśmy o własnym domu z ogródkiem. Dom był stary i wymagał remontu, ale zupełnie nam to nie przeszkadzało.

Montaż podłóg w remontowanym domu

podłogi tarkettRemont bardzo szybko postępował. W starym domu nie natknęliśmy się na wiele niespodzianek i z miesiąca na miesiąc dom wyglądał coraz lepiej. Krewna nie miała zbyt wiele funduszy na remontowanie budynku jednak solidna konstrukcja domu chroniła ściany przed wilgocią i pleśnią. Gdy ściany we wszystkich pokojach zostały odświeżone zabraliśmy się za podłogi. Stare zniszczone parkiety i podłogi z desek musiały zostać koniecznie wymienione. Zaczęliśmy rozglądać się po stacjonarnych sklepach budowlanych, ale żaden produkt nie przyciągnął naszej uwagi. Zdecydowaliśmy się na szukanie inspiracji w internecie. Tak natrafiliśmy na podłogi tarkett. Podłogi tej marki były polecane nie tylko przez sprzedawców ale przez wielu internautów, którzy zdecydowali się na montaż podłogi tej marki w swoich domach i mieszkaniach. Podłogi były solidne, wyprodukowane z dobrych jakościowo materiałów, bardzo nowoczesne i wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale. Firma ta produkuje wykładziny, podłogi winylowe czy podłogi z drewna. Raz zamontowane miały służyć przez wiele długich lat, a o to nam właśnie chodziło. Dobór odpowiedniej podłogi do każdego pomieszczenia zajął nam dosłownie chwilę. Byliśmy niezwykle podekscytowani, a ja nie mogłam doczekać się montażu naszych nowych podłóg w wyremontowanych pomieszczeniach.

Modne i nowoczesne wzory paneli doskonale imitują naturalne drewno. Podłogi doskonale się prezentują i wyglądają wspaniale w każdym pomieszczeniu. Pasują zarówno do nowoczesnych mebli jak i do odrestaurowanych antyków pozostawionych przez naszą krewną.