Usługi

Masaże ciepłymi kamieniami w Krakowie

W terapii manualnej ciała często stosuje się różnego rodzaju masaże. Jednym z najbardziej popularnych jest masaż relaksacyjny , który wykonywany  jest za pomocą kamieni. Wywodzący się z czasów starożytnych   masaż, wykorzystuje  różne techniki takie jak akupresura, aromaterapia i relaksacja.To idealna forma rewitalizująca ciało i duszę. W Krakowie znajdziemy wiele miejsc, które specjalizują się w tej technice masażu.

Tradycyjny masaż za pomocą kamieni w Krakowie

masaż kamieniami KrakówNajlepszy masaż kamieniami Kraków oferuje w swoich gabinetach w całym mieście. To świetna terapia i pomysł na spędzenie przyjemnie i relaksująco wolnego czasu z bliskimi i przyjaciółmi. Cały zabieg przebiega w miłej i przyjemnej atmosferze. W pomieszczeniu wprowadza się odpowiedni nastrój, włącza cichą i relaksacyjną muzykę, przygasza światło, zapala świece i kadzidła, tak aby móc całkowicie oddać się przyjemności, jaką daje dotyk ciepłymi kamieniami. Sprawia to, że klient osiąga najwyższy stan relaksu i zadowolenia. Sam zabieg jest bardzo przyjemny. Najpierw rozmasowuje się całe ciało delikatnymi gładzącymi i rozcierającymi ruchami, aby rozgrzać tkanki.Następnie wykorzystuje się kamienie i za ich pomocą kontynuuje masaż gładząc całe ciało delikatnymi i  kolistymi ruchami. Kamienie, które są pochodzenia wulkanicznego,  wywodzą się z egzotycznych rejonów wysp i z terenów czystych ekologicznie. Czyste organicznie, aktywne termicznie utrzymują długo ciepło. Rozmaite kształty świetnie dostosowują się do naszego ciała. Odpowiednio odgrzane kamienie są bardzo przyjemne dla skóry, a akupresura za ich pomocą świetnie rozgrzewa ciało, likwiduje napięcie, skóra staje się bardziej sprężysta i odżywiona, mięśnie są odprężone i zregenerowane.

Masaż ma działanie antycellulitowe, przyspiesza metabolizm skóry i mięśni, pomaga w odchudzaniu i poprawia wygląd skóry. Jest formą rehabilitacyjną wspomagającą leczenie w wielu dolegliwościach stawowych i kostnych. Ma bardzo dobry wpływ na samopoczucie i działa kojąco na nerwy. Dobrze wykonany masaż za pomocą kamieni to modny zabieg, na który warto się wybrać z bliską osobą.