Usługi

Litery wykonane ze styroduru na witrynie

Witryny sklepowe muszą zostać zaprojektowane w taki sposób, aby faktycznie przyciągały wzrok przechodniów. Najlepiej jest umieścić nad witryną litery. Z czego je wykonać i czy można zrobić to samemu? Na to drugie pytanie mogę odpowiedzieć już, ponieważ można je zrobić samodzielnie, ale lepiej jest zatrudnić do tego firmę. Będzie ona miała sprzęt, który pozwoli na dokładne wykonanie liter.

Litery zrobione ze styroduru

litery ze styroduruWitryna sklepowa może wyglądać różnie. Popularne i bardzo estetyczne są litery ze styroduru. Wykonuje się je w agencjach poligraficznych, które mają do dyspozycji specjalne ostrze, które rozgrzewa się do wysokiej temperatury, równo wycinając kształty liter. Styrodur to bardzo dobry materiał. Dzieli się on na dwie warstwy. Warstwa zewnętrzna zrobiona jest ze styropianu, dlatego łatwo jest je formować. Do tego litery są lekkie i farbowanie ich nie sprawia problemu. Warstwa zewnętrza ma służyć temu, aby litery nie nabierały wilgotności oraz nie pęczniały. Litery wykorzystuje się nie tylko nad witrynami sklepowymi. Znajdują swoje zastosowanie między innymi wewnątrz budynku, we wszelkiego rodzaju dekoracjach oraz tablicach informacyjnych. Nie są drogie, ponieważ styrodur to tani materiał, a jego formowanie i wycinanie nie sprawia nikomu większych problemów. Warto jest je zamawiać, bo upiększają witrynę i zwracają na siebie uwagę.

Tego typu litery wykonuje większość agencji poligraficznych i nie jest to ani pracochłonne, ani drogie. Aby mieć takie litery wystarczy wydać pieniądze w granicach stu pięćdziesięciu złotych. Nie muszą one mieć typowych kształtów, więc jeśli masz jakieś ciekawe wyobrażenie na ich temat, możesz zrobić projekt i wysłać go do agencji. W części takich zakładów litery wycina się maszynowo, więc nie ma z tym problemu.