Usługi

Kołnierz do masażu

Jedynie sportowcy mają zawsze przy sobie profesjonalnych fizjoterapeutów i masażystów, którzy są w stanie od razu zlikwidować źródło bólu. Przeciętny człowiek musi liczyć na pomoc bliskich, lub może sobie zakupić specjalny kołnierz masujący.

Zastosowanie kołnierza masującego

kołnierz masujący medivonŻycie z bólem jest bardzo uciążliwe, gdyż w znacznym stopniu ogranicza codzienne funkcjonowanie. Najczęściej narzekamy na bój w karku, plecach i krzyżach. Są to bóle, które wynikają z niewłaściwego utrzymywania postawy, z siedzącej pracy, czy podnoszenia dużych ciężarów. Najłatwiej jest je usunąć masażem, jednak nie każdy się zna na jego technikach. W takiej sytuacji osobę masującą może nam zastąpić kołnierz masujący Medivon. Jego silniczki masujące imitują ruch rąk masażysty, przez co skutecznie rozmasowują obolałe miejsce. Kształt kołnierza pozwala na wykonanie masażu w wielu miejscach, a mianowicie można nim masować kark, ramiona, plecy, krzyże, pośladki, uda, a nawet stopy. Jest on wykonany z eko – skóry, którą łatwo utrzymać w czystości. W kołnierzu jest wbudowany panel sterowania, który pozwala na włącznie i wyłączenie oraz na zwiększanie i zmniejszanie intensywności masażu. Ponadto można wybrać dwie funkcje masowania, jedna jest wibracyjna, a druga wibracyjno – ostukująca, która dociera do głębszych warstw mięśni. Kołnierz masujący skutecznie zastępuje wizytę u profesjonalnego fizjoterapeuty. Można z niego korzystać w dowolnym miejscu i o każdej porze dnia i nocy, ponieważ cicho i wydajnie pracuje. 

Zakup takiego kołnierza nie jest zbyt dużym wydatkiem, ponieważ już za niecałe dwieście złotych kupimy na prawdę solidny model marki Medivon. Jest to znana i ceniona marka od wielu lat, dlatego często ją polecają lekarze swoim pacjentom wymagającym częstych masaży.