Handel

Kocyk Minky do przykrycia dziecka

Małe dzieci potrzebują dobrego przykrycia, aby nie marznąć. Powinno być one także odpowiednio miękkie, wtedy dziecko będzie dobrze spało i nie zrobi sobie krzywdy, na przykład drapiąc buźkę. Nie zawsze sprawdzi się w tym celu kołderka, czasem warto zainwestować w dobrej jakości kocyk. Będzie on świetną rzeczą nie tylko do domu, ale też na przykład na piknik czy spacer.

Kocyki dla dzieci wykonane z Minky

kocyki dla dzieci minkyObecnie sporą popularnością cieszą się kocyki dla dzieci minky. Są to produkty wykonane ze specjalnej tkaniny, która właśnie tak się nazywa. Kocyki są z jednej strony gładkie, a z drugiej posiadają takie okrągłe wypustki. Dobrze to wygląda i jest bezpieczne dla maluszków. Taki kocyk świetnie sprawdza się zamiast kołderki do wózka albo do położenia na nią, kiedy jest szczególnie zimno. Warto także wziąć kocyk ze sobą na piknik. Większe dziecko chętnie będzie się nim bawić, a gdy się zmęczy, to zaśnie wygodnie. Warto właśnie wspomnieć o starszych dzieciach, dla których kocyk Minky jest często jak dobra zabawka. Lubią go i noszą wszędzie ze sobą. Rodzice mają pewność, że dziecko nie zrobi sobie krzywdy, bo kocyk jest naprawdę mięciutki i nie posiada ostrych zakończeń. Dziecko też jest szczęśliwe, że ma swoją milusią, ulubioną zabawkę. Kocyk taki jest wielofunkcyjny, bo można go rozłożyć na podłodze i posadzić na nim dziecko, żeby nie zmarzło, kiedy koniecznie chce się bawić na posadzce. Można na kocyku przebrać maluszka.

Można też przykryć nim go w wielu różnych sytuacjach. Tego typu kocyk chętnie wykorzystują też dorośli, kiedy chcą zrobić sobie popołudniową drzemkę. Oczywiście, ważne wtedy, aby kocyk miał nieco większy rozmiar niż ten do zabawy dla małej pociechy. Obecnie szyje się te kocyki w wielu różnych wariantach i rozmiarach. Także jest wybór.