Ogrody i zieleń miejska

Hit w kategorii ozdób

Aranżacja wnętrz jest ogromnym wyzwaniem. Zwłaszcza kiedy szukamy wyjątkowych ozdób, które będą odświeżały nasze pomieszczenia. Niestety na rynku jest wiele rozwiązań niskiej jakości. Dlatego w praktyce trzeba poświęcić bardzo dużo czasu na poszukiwania idealnego pomysłu. Jednak warto skorzystać z prawdziwych hitów ostatnich sezonów.

Unikatowy mech do aranżacji

mech na ścianachObecnie nie wątpliwie jest nim mech na ścianę. Tego rodzaju ozdoba jest stworzona z prawdziwego mchu, który jest ułożony przez florystów. Wybiera się taki gatunek, który się nie rozrasta i jest mało wymagający. Przy takim mchu nie musimy nic robić. On pobiera potrzebną wilgoć z powietrza dlatego nie wymaga żadnej ingerencji. Całość jest ułożona w specjalnej ramce i wszystko wygląda jak obraz. Dlatego możemy go powiesić w dowolnym pomieszczeniu. Warto wiedzieć, że nie potrzebuje światła dlatego świetnie poradzi sobie w przyciemnionych pomieszczeniach. Ponadto pozytywnie wpływa na powietrze w danym miejscu. Potrafi pochłaniać kuch oraz toksyczne związki. Dlatego jest uwielbiany przez alergików. Ponadto mech na ścianach jest odporny na działanie pleśni i grzybów. Dzięki temu nie musimy się martwić o zepsucie czy utratę jakości. Warto pomyśleć o takiej zielonej ozdobie. Idealnie sprawdzi się zarówno w rękach prywatnych tak jak i w siedzibach firm czy poczekalniach. Świeża zieleń i wyjątkowość mchu jest czymś mało spotykanym.

Dlatego osoby oczekujące czegoś więcej od swoich aranżacji wybierają właśnie tego rodzaju ozdobę, która staje się prawdziwym hitem. Na dodatek wcale nie jest droga. Duży rozmiar ramki dostaniemy już za około dwieście złotych. Dlatego każdy może sobie pozwolić na tego rodzaju produkt w swoich wnętrzach. Z pewnością zwróci na siebie uwagę nie jednej osoby.