Rozrywka

Fotele stworzone z myślą o graczach

 

Tej zimy mój ukochany bardzo się wkręcił w gry komputerowe. Pogoda nie dopisywała, więc trzeba było znaleźć sobie jakieś zajęcie w domu i tak się złożyło, że zaraziłam mojego chłopaka miłością do gamingu. Bardzo mnie ucieszył fakt, że mamy teraz więcej wspólnych pasji. Dzięki temu wiedziałam, co sprezentować mu na urodziny.

Najlepszej jakości fotele gamingowe

fotel gamingowy sportOd dziecka jestem zapaloną fanką gier. Mam to po tacie, który również mimo swojego wieku, uwielbia spędzać czas przed komputerem. Nie sądziłam jednak, że uda mi się przekonać do grania mojego chłopaka będącego wielkim miłośnikiem sportu w raczej tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Tym bardziej ucieszył mnie widok mojego ukochanego spędzającego wolny czas właśnie na graniu. Wpadliśmy na pomysł, że dni w których pogoda dopisuje będziemy przeznaczać na sport, natomiast, gdy za oknem będzie brzydko – na esport. Widząc, że mój chłopak naprawdę wkręcił się w granie zdecydowałam, że na urodziny kupię mu fotel gamingowy sport. Zaczęłam szukać najbardziej wypasionego modelu, jaki tylko może być w najbardziej rozsądnej cenie i udało mi się znaleźć fotel posiadający możliwości regulacji wielu modułów, również taki z opcją kołysania się, którą kochają chyba wszyscy. Ponadto wybrany przeze mnie model posiadał dwie poduszeczki. Jedna była przeznaczona dla kręgosłupa, a dokładniej ujmując odcinka lędźwiowego, natomiast druga była typowym zagłówkiem. Zależało mi na tak dobrej jakości fotelu, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić granie mojemu lubemu, ale też nie chciałam, aby godziny spędzone przed komputerem negatywnie odbiły się na jego zdrowiu.

Nowy fotel bardzo spodobał się mojemu chłopakowi, początkowo z wyglądu ponieważ wybrałam model w jego ulubionej kolorystyce pasującej ponadto do wnętrza pokoju. Kiedy z kolei usiadł w fotelu widziałam minę zadowolenia na jego twarzy już w pierwszych sekundach. Nic dziwnego w końcu fotel przeze mnie wybrany, był najlepszej jakości.