Transport

Dostarczam regały magazynowe do klientów zagranicznych

regały magazynowe

Jestem kierowcą międzynarodowym w naszej firmie. Jest to firma produkcyjna, która współpracuje między innymi z firmą mago z Bydgoszczy, ale też obsługujemy wielu zagranicznych odbiorców.

Regały magazynowe jadą do klienta

regały magazynoweNasze atrakcyjne ceny przykuwają uwagę nie tylko cenionych klientów z Bydgoszczy, ale także spoza granic naszego kraju. Do transportu zagranicznego zgłosiłem się na ochotnika. Nie mam rodziny ani dzieci co wiąże się z dużą ilością wolnego czasu, którego nie miałem jak wykorzystać. Teraz dużo jeżdżę i jestem bardzo zadowolony. Dostarczam nasze meble metalowe w różne zakątki Europy i w trasę zawsze jeżdżę zupełnie sam. Mi to odpowiada, bo raczej jestem samotnikiem. Niedawno do dostarczenia miałem regały magazynowe do faceta z Holandii i bardzo się ucieszyłem, że mogę tam pojechać. W tym czasie ma być koncert mojego ulubionego zespołu w Amsterdamie i dogadałem się z szefem, że jak dostarczę regały, to będę mógł zostać na koncert. Wszystko idealnie się złożyło. Zabrałem wtedy ze sobą swojego przyjaciela Tomka, ponieważ razem chcieliśmy jechać na ten koncert. Podróż był darmowa i zaoszczędzoną kasę mogliśmy przeznaczyć na przyjemności. Praca w transporcie to świetna sprawa. Poznaje dużo ciekawych ludzi i nawet podszkoliłem się w językach obcych, gdzie wcześniej nie wydukałbym żadnego logicznego zdania. Kiedy już dostarczyłem te regały magazynowe to odstawiłem samochód na parking i mogliśmy z Tomkiem rozpocząć ciekawy wieczór. Na koncercie było mnóstwo ludzi i świetnie się bawiliśmy. Następnego dnia wieczorem wracaliśmy do kraju.

Dzwonił do mnie szef w międzyczasie, że za trzy dni trzeba dostarczyć meble metalowe do klienta z Berlina. Będę gotowy do tego zlecenia i stawię się na czas. Dobrze, że mam tyle pracy. Czas mi fajnie leci i jest super.

Więcej na stronie http://www.ktd.bydgoszcz.pl