Nieruchomości

Dobrze mieszkało nam się w Tczewie

Moja babcia zadzwoniła do mnie z pewną propozycją. Jestem agentem nieruchomości. Prowadzę swoją firmę i bardzo lubię moją pracę. Jestem komunikatywną osobą. Lubię kontakt z ludźmi. Zajmuję się sprzedażą mieszkań i domów. Klienci chętnie się do mnie zgłaszają. Pomagam im sprzedać domy i mieszkania w jak najlepszych cenach.

Zamieszkałam w babci domu

dom na sprzedaż tczewStaram się także tak dobrać mieszkania i domy do osób, które ich poszukują żeby byli zadowoleni z nich tak samo jak ja kiedy kupowałam swoje mieszkanie. Wiem, ze taki zakup to bardzo poważna sprawa i trzeba wszystkie formalności sprawdzić. Muszę dbać o każdą ze stron żeby klienci byli że mnie zadowoleni i dalej polecali moje usługi. Babcia zdecydowała się na sprzedaż domu. Dom na sprzedaż Tczew był dla mnie wyjątkowy,. Miałam z nim bardzo wiele wspomnień. Często bywałam u babci jak byłam małą dziewczynką na wakacjach, organizowaliśmy tam wszystkie święta, urodziny i imieniny. Babcia jest już jednak starszą osobą i mieszkanie w tak dużym domu było dla niej bez sensu. Chciała kupić sobie mniejsze i bardziej przytulne mieszkanko. Ja długo zastanawiałam się co mam z tym zrobić. Szkoda było mi pozbywać się tego domu więc zaproponowałam babci interes. Kiedyś mówiła, że chciałaby mieć takie samo mieszkanie jak ja. Zaproponowałam jej zamianę. Ja nie chciałam pozbywać się jej rodzinnego domu. Chciałam żeby dom w Tczewie został w naszej rodzinie.

Babci spodobał się ten pomysł. Ona przeniosła się do mojego mieszkania a ja zamieszkałam z mężem w domu babci. Myśleliśmy o powiększeniu rodziny a dom w Tczewie dawał takie możliwości. Babcia była prze szczęśliwa, że się dogadałyśmy. Dobrze jej się mieszkało w moim mieszkaniu a my z mężem byliśmy szczęśliwi w jej domu. Każda ze stron była zadowolona a o to chyba w tym wszystkim chodzi.